Copyright © 2012 Uni Bristol d.o.o. | Design by Creative 24/7

    10. Decembar. 2018.

    Konkurs za posao

    KONKURS
    Za prijem radnika u radni odnos  u „Uni Bristol“  Tuzla , Podružnica Hotel Mellain za popunu slijedećeg radnog mjesta:

    UNI BRISTOL DOO Tuzla
    HOTEL MELLAIN
    Tuzla
    Objavljuje
    KONKURS
    i
    POZIV
    Za učešće i zauzimanje svog prepoznatog i značajnog mjesta i
    pozicije u timu koji kreira, pokreće i dalje učestvuje u radu hotela MELLAIN.

    Ako ste zainteresovani, ambiciozni, stručni i odgovorni da kao vodeći menadžer obavljate složene i zahtjevne poslove iz djelatnosti poslovanja, prijavite se odmah i pokažite sve svoje kvalitete i ambicije.

    MENADŽER PRODAJE SMJEŠTAJNIH KAPACITETA I ORGANIZACIJE DOGAĐAJA

    Vaši osnovni zadaci i zaduženja:

    • Da se bavite prodajom smještajnih kapaciteta;
    • Organizacijom događaja;
    • Saradnja sa rukovodstvom matične firme;
    • Rad na marketing i prezentaciji hotela;
    • Osmišljavanje unaprjeđenja poslovanja i povećanje realizacije i zarade;
    • Da planirate i primjenjujete poslovne strategije i aktivnosti;
    • Da uspostavite saradnju sa postojećim i novim partnerima;
    • Osmišljavanje novih proizvoda i usluga;
    • Da budete odgovorni za rezultate i ključne parametre uspjeha;
    • Konstantan rad na prodaji smeštajnih kapaciteta.

    Uslovi za radno mjesto:

    • Da ste fakultetski obrazovani;
    • Poželjno radno iskustvo u marketingu i organizaciji događaja;
    • Da posjedujete vozačku dozvolu;
    • Da aktivno koristite engleski i još jedan jezik;
    • MS Office paket;
    • Poznavanje još jednog stranog jezika će se smatrati prednošću;
    • Da imate sposobnost vođenja, koordinacije i komunikacije sa različitim ljudima;
    • Da ste usmjereni ka klijentima i poslovnim rezultatima, kao i da imate veliku mjeru samoinicijative.

    Nudimo Vam:

    • Dinamično i podsticajno radno okruženje spremno da podrži vrijedne i angažovane kolege;
    • Plaća po dogovoru.

    Potrebna dokumenta:

    • Prijava na oglas koja treba da sadži ime i prezime, prebivalište odnosno adresu stanovanja i kontakt – telefon kandidata;
    • Biografija kandidata;
    • Diploma o završenom fakultetu  (kopija).

    Napomena: Sa svim prijavljenim kandidatima će se obaviti interviju, a sa kandidatom koji budu izabran Poslodavac će zaključiti Ugovor o radu na određeno vrijeme.
    Neblagovremene, nepotpune prijave neće se razmatrati.

    Prijavu na oglas dostaviti na adresu : Uni Bristol doo Tuzla, ulica Aleja Alije Izetbegovića br. 3 Tuzla, ili na recepciji Hotela Mellain

    Oglas otvoren do popune radnog mjesta.